Kuşadası Turu

ÖZEL TUR PAKETLERİMİZ VE  ARAÇ TRANSFERLERİMİZ

Kusadasi_3

Tatil planlarımızı yaparken ,genellikle zorlandığımız bir konudur tur programları…

1.sınıf otobüs turlarımız haricinde, deneyimli tur rehberlerimiz eşliğinde sizlere sunduğumuz, gezip görmek istediğiniz yerlerdeki önemli yer ver tarihi mekanları , ilgili bilgi birikimiyle sizlere doyurucu şekilde açıklayabilecek, aynı zamanda sevdiğiniz özel yerlerden de derleme yaparak kendi turunuzu oluşturma imkanı veren ‘ özel turlarımız’ da bulunuyor.

Sizlere, gezi deneyiminizi diğer yolcularla birlikte yaşayıp paylaşabileceğiniz standart otobüs turları haricinde, kendi özel tercihleriniz doğrultusunda arkadaş grubunuz, iş arkadaşlarınız veya ailenizle esnek ve sadece size özel harika bir deneyim şansı da sunuyoruz.

  • ESNEKLİK – Zaman sınırlaması olmadan, turunuzun kaçta başlayıp kaçta sona ereceğini tamamiyle kendiniz belirliyor olmak.
  • KISITLANMADAN- Sevdiğiniz yerlerde nerede ne kadar zaman geçireceğinizi kendiniz belirleyerek , hızlı şekilde hareket etmek zorunda kalmadan, sindirerek gezip görme fırsatı tanıyan, program dahilinde kısıtlanmak durumunda kalmamak.
  • SİZE ÖZEL-  Gezi keyfinizi , farklı kişilerle paylaşmak zorunda olmadan ve rehberinizin sizinle daha yakın şekilde ilgilenebilmesi.
  • İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA- Özellikle ilgilendiğiniz, beğendiğiniz yer ve güzergahları seçme şansına sahip olmak.
  • ARAÇ KONFORU- Rahat ve konforlu, sadece sizin parti ve gezinize tahsis edilmiş araçlarımızda, sizin gezi zevk ve stilinize uygun şekilde organize edilmiş olması.
  • SİZİN RAHATLIĞINIZ İÇİN- Özel asistan gerektiren kişiler, yaşlı kimseler veya çocuklu aileler için ideal olması.

KUŞADASI ÖZEL TURUMUZ VE ARAÇ TRANSFERİMİZ

* Aile / Çift Tur Paketimiz (1-3 kişi) –  85€ araç transferi (rehbersiz)

*Grup Tur Paketimiz (4-7 kişi)-  100€ araç transferi (rehbersiz)

 

Deniz keyfini altın rengi kumlarla doyasıya yaşayabileceğiniz Kuşadası’nda, Güvercin Adası, Kale, Kirazlı, Dilek Yarımadası Milli Park, Davutlar, Güzelçamlı yerlerini gezebilir, Kuşadası plajlarında yüzme keyfini gönlünüzce yaşayabilir , Marina’da alışveriş için mola verebilirsiniz.  Kendinizi şımartmak için ideal…

*** Dilerseniz rehbersiz olarak yalnızca kendinize özel araç transferini tercih edebilir , tecrübeli sürücülerimizle kendi rotanızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

dilek yarımadası

 

dilek-yarımadası-domuzcuklar

 

dilek-yarimadasi-milli-

 

dilek-yarimadasi-milli-parki

 

geyik

 

keyif

 

 

kusadasi_manzaralari_1

 

kusadesi-sunset-264

 

Kuşadası

 

milli park

 

tour-image

 

 

 

 

Translate »