Standart Grup Turları

[box] **REHBERLİ STANDART (GRUP) TURLARIMIZ **

 turizm seyahat

1)  EFES TURU ———————————————50€ kişi başı ·

-Her gün standart (grup) turlarımız bulunmaktadır.

-Tur süresi ortalama 8 saattir.

-Sabah otelimizde tur rehberi ile buluşarak Efes’e doğru yol aldıktan sonra, sırasıyla ; Meryem Ana’nın ve Efes Antik Kentini ziyaret ediyoruz. Geleneksel Türk mutfağına ait tatlarla öğlen yemeğimizi aldıktan sonra , Artemis Tapınağı, St John Bazilikası ile turumuzu tamamlıyoruz. Tur bitiminde otelimize transferiniz sağlanmakta olup , gruplarımız her gün için maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

efes_antik_kent

2)  PRIENE – MİLET- DİDİM TURU———————50€ kişi başı.

-Her gün standart (grup) turlarımız bulunmaktadır.

-Tur süresi ortalama 9 saattir.

-Priene, Aydın – Söke’de Efes’e yaklaşık 100 km uzaklıkta kurulmuş bir İyon (Antik Yunan) kentidir. Sabah otelimizde tur rehberi ile buluşarak Priene’e doğru yol aldıktan sonra, sırasıyla Priene’yi, görkemli Milet Tiyatrosu ve Bizans Kalesini, Didim’de yer alan Apollo Tapınağı Kalıntılarını ziyaret ediyoruz. Priene turumuz 17.00 da sona ermekte olup, tur bitiminde otelimize ulaşımınız sağlanmaktadır. Gruplarımız her gün için maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

priene

 3) PAMUKKALE TURU—————————————-50€ kişi başı.

-Her gün standart (grup) turlarımız bulunmaktadır.

-Tur süresi ortalama 10 saattir.

-Sabah otelimizde tur rehberi ile buluşarak, Pamukkale’ye doğru yer aldıktan sonra , ilk durağımız olan ve Pamukkale yakınlarında bir antik kent olan Hierapolis ve sırasıyla Necropolis,Theatre,Roman Bath,Agora, Travertenler ve Pamukkale Doğal Göl ve Parkını ziyaret ediyoruz. Tur bitiminde otelimize ulaşımınız sağlanmakta olup, gruplarımız her gün için yaklaşık 14 kişiden oluşmaktadır.

pamukkale

 4) BERGAMA TURU —————————————–60€ kişi başı.

-Her gün standart (grup) turlarımız bulunmaktadır.

-Tur süresi ortalama 11 saattir.

-Sabah otelimizde tur rehberi ile buluşup Bergama’ya doğru yol aldıktan sonra, sırasıyla Bergama, Acropolis ve Red Basilica’yı ziyaret ediyoruz. Geleneksel Türk mutfağından oluşan öğlen yemeği ve aramızdan sonraki durağımız Asclepion oluyor. Turumuz 17.00 da tamamlanmakta olup, tur bitiminde otelimize ulaşımınız sağlanmakta olup , grup turlarımız her gün için maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

bergama antik

* NOT : Grup turlarımızda , araç, tur rehberi- giriş ücretleri-öğlen yemekleri fiyatlara dahildir. [/box]

Partners Section:

Depfile Premium Account Depfile Premium Depfile Premium Account Depfile Premium Depfile Premium Account dep file Dep file dep file dep file dep file dep file dep file dep file dep file depfile password Depfile Premium depfile password Depfile Premium depfile password depfile password depfile password depfile password depfile password depfile password depfile password depfile password depfile password Depfile Depfile Depfile Depfile Depfile Depfile Depfile Depfile Depfile

Partners Section:

depfile password yify torrent empire torrent yify vikings season 4 auto clicker autoclicker slender the eight pages he gift torrent walking dead torrent the walking dead torrent fl studio 12 torrent
Translate »